Programmax

[full_width_section color=”#ffffff”]

Programma

We presenteren hier het programma van het Cathlab Symposium op donderdag 10 juni.
Het programma voor de DRES Meeting is te vinden op de website dresmeeting.nl.

[/full_width_section][divider style=”single” border=”small” color=”#e1e1e1″][full_width_section color=”#fafafa”]

[infobox icon=”bookmark-o” color=”#0180b0″]Donderdagochtend – Plenair Programma[/infobox]

[box title=”” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” border_style=”solid” bg_color=”#ffffff” align=”left”]

[table style=”2″]

[tr][td]Panelleden[/td] [td]Marjo de Ronde – Karlijne Van der Haven[/td][td][/td][/tr]

[tr][td][/td] [td][/td][td][/td][/tr]

[tr][th]Tijd[/th] [th]Presentatie[/th][th]Locatie[/th][/tr]

[tr][td]08.30 – 09.00 uur[/td] [td][marker color=”#888888″ textcolor=”#ffffff”] Ontvangst en inschrijving [/marker][/td][td]De Loods[/td][/tr]

[tr][td][/td] [td][marker]Sessie 1  |  Bloed, Zweet en Apen[/marker][/td][td][/td][/tr]

[tr][td]09.00 – 09.05 uur[/td] [td]Opening[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]09.05 – 09.40 uur[/td] [td]Topsport op de Cathkamer
Dr. H. Jorstad – Sportmedisch Centrum Papendal, Arnhem[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]09.40 – 10.05 uur[/td] [td]Zoobiquity, hartonderzoek bij mensapen
Dr. R. Riezebos – OLVG Hartcentrum, Amsterdam[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]10.05 – 10.30 uur[/td] [td]DAPT-duur post PCI: bloedingsscore
Dr. E. Lipsic – UMCG, Groningen[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]10.30 – 11.00 uur[/td] [td][marker color=”#888888″ textcolor=”#ffffff”]  Koffiepauze[/marker][/td][td]De Loods[/td][/tr]

[tr][td][/td] [td][/td][td][/td][/tr]

[tr][td]Panelleden[/td] [td]Jeanette Hoegee-Van der Meijden – Martin Cremers[/td][td][/td][/tr]

[tr][td][/td] [td][/td][td][/td][/tr]

[tr][td][/td] [td][marker]Sessie 2  |  The future is near![/marker][/td][td][/td][/tr]

[tr][td]11.00 – 11.25 uur[/td] [td]Robocath
Dr. P.C. Smits – Maasstad Ziekenhuis, Rotterdam[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]11.25 – 11.50 uur[/td] [td]De ontwikkeling van het kunsthart
Drs. A. Vis – AMC, Amsterdam[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]11.50 – 12.15 uur[/td] [td]Non-invasieve beademing tijdens complexe PCI’s bij patiënten met manifest hartfalen
M. Wouters & A. Stobbelaar – CWZ Ziekenhuis – Nijmegen[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]12.15 – 13.30 uur[/td] [td][marker color=”#888888″ textcolor=”#ffffff”]  Lunchpauze[/marker][/td][td]De Loods[/td][/tr]

[/table][/box]

[/full_width_section][divider style=”single” border=”small” color=”#e1e1e1″][full_width_section color=”#ffffff”]

[infobox icon=”bookmark-o” color=”#0180b0″]Donderdagmiddag – Parallelsessies[/infobox]

[box title=”” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” border_style=”solid” bg_color=”#ffffff” align=”left”]

Je geeft tijdens de online inschrijving je voorkeur door voor parallelsessie 3A of 3B.

[divider style=”single” border=”small”]

[marker]Parallelsessie 3A  |  Interventie[/marker]

(Intra-)Cardiale beeldvorming t.b.v. screening, risicostratificatie en behandeling van coronairlijden

[table style=”2″]

[tr][td]Panelleden[/td] [td]Jiska Hendriks – Marjo de Ronde[/td][td][/td][/tr]

[tr][td][/td] [td][/td][td][/td][/tr]

[tr][th]Tijd[/th] [th]Presentatie[/th][th]Locatie[/th][/tr]

[tr][td]13.30 – 13.55 uur[/td] [td]MRI en CT
Dr. T. Germans – NWZ, Alkmaar[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]13.55 – 14.20 uur[/td] [td]Invasieve beeldvorming: “Wat zien ik?”
K. Witberg – Erasmus MC, Rotterdam[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]14.20 – 14.45 uur[/td] [td]PPG-index: Selecting the optimal patient for PCI
Dr. J. Sonck – Cardiovasculair Center Aalst, België[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]14.45 – 15.10 uur[/td] [td]CTO: Zweven in de (subintimale) ruimte
T. Berkhout – NWZ, Alkmaar [/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]15.10 – 15.35 uur[/td] [td]Impella op het Cathlab, in’s & out’s, do’s & dont’s
S. van Gorsel – Erasmus MC, Rotterdam[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]15.35 – 16.00 uur[/td] [td][marker color=”#888888″ textcolor=”#ffffff”]  Koffiepauze[/marker][/td][td]De Loods[/td][/tr][/table]

[divider style=”icon-center” border=”medium” color=”#dd3333″ icon=”heart”]

[marker]Parallelsessie 3B  | Electrofysiologie[/marker]

[table style=”2″]

[tr][td]Panelleden[/td] [td]Hans Maas – Luuk Debie[/td][td][/td][/tr]

[tr][td][/td] [td][/td][td][/td][/tr]

[tr][th]Tijd[/th] [th]Presentatie[/th][th]Locatie[/th][/tr]

[tr][td]13.30 – 14.00 uur[/td] [td]Problematic AV-Node
Dr. D. Theuns – Erasmus MC, Rotterdam[/td][td]Salvador[/td][/tr]

[tr][td]14.00 – 14.30 uur[/td] [td]Wat zijn de opties bij boezem fibrilleren en reeds geïsoleerde longvenen?
Dr. W.T.J. Aanhaanen – OLVG, Amsterdam[/td][td]Salvador[/td][/tr]

[tr][td]14.30 – 15.00 uur[/td] [td]Worden de richtlijnen van de NVVC mbt devices nageleefd?
T. van Houtum – Catharina Ziekenhuis, Eindhoven [/td][td]Salvador[/td][/tr]

[tr][td]15.00 – 15.30 uur[/td] [td]LV-septum pacing in het MUMC+
D. Leenders – Maastricht UMC, Maastricht[/td][td]Salvador[/td][/tr]

[tr][td]15.30 – 16.00 uur[/td] [td][marker color=”#888888″ textcolor=”#ffffff”]  Koffiepauze[/marker][/td][td]De Loods[/td][/tr][/table][/box]

[/full_width_section][divider style=”single” border=”small” color=”#e1e1e1″][full_width_section color=”#fafafa”]

[infobox icon=”bookmark-o” color=”#0180b0″]Donderdagmiddag – Plenaire afsluiting[/infobox]

[box title=”” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” border_style=”solid” bg_color=”#ffffff” align=”left”]

[table style=”2″]

[tr][td]Panelleden[/td] [td]Tonny Van Hecke – Jos Buter[/td][td][/td][/tr]

[tr][td][/td] [td][/td][td][/td][/tr]

[tr][th]Tijd[/th] [th]Presentatie[/th][th]Locatie[/th][/tr]

[tr][td][/td] [td][marker]Sessie 4  |  Worst case scenario’s[/marker][/td][td][/td][/tr]

[tr][td]16.05 – 16.30 uur[/td] [td]Worst case scenario 1 uit België
R. Devolder – AZ Sint Jan, Brugge België
[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]16.30 – 16.55 uur[/td] [td]Worst case scenario 2 uit Radboud UMC Nijmegen
M. Martens – Radboud UMC, Nijmegen[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]16.55 – 17.20 uur[/td] [td]Worst case scenario 3
Spreker volgt[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]17.20 – 17.30 uur[/td] [td]Uitreiking challenging prijs voor de beste worst case presentatie[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]17.30 – 17.40 uur[/td] [td]Uitreiking Cathlab Award[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]17.40 – 17.45 uur[/td] [td]Afsluiting[/td][td]Theater[/td][/tr]

[tr][td]17.45 – 19.00 uur[/td] [td][marker color=”#888888″ textcolor=”#ffffff”]  Afsluitende borrel / aperitief[/marker][/td][td]De Loods[/td][/tr]

[tr][td]19.00 – 00.00 uur[/td] [td][marker]  Netwerkmeeting met diner[/marker][/td][td]’t Plein[/td][/tr]

[/table][/box]

[/full_width_section]

Scroll to Top