Programma

We presenteren hier het programma van het Cathlab Symposium op donderdag 10 juni.
Het programma voor de DRES Meeting is te vinden op de website dresmeeting.nl.

Donderdagochtend – Plenair Programma

PanelledenMarjo de Ronde – Karlijne Van der Haven
TijdPresentatieLocatie
08.30 – 09.00 uur Ontvangst en inschrijving De Loods
Sessie 1  |  Bloed, Zweet en Apen
09.00 – 09.05 uurOpeningTheater
09.05 – 09.40 uurTopsport op de Cathkamer
Dr. H. Jorstad – Sportmedisch Centrum Papendal, Arnhem
Theater
09.40 – 10.05 uurZoobiquity, hartonderzoek bij mensapen
Dr. R. Riezebos – OLVG Hartcentrum, Amsterdam
Theater
10.05 – 10.30 uurDAPT-duur post PCI: bloedingsscore
Dr. E. Lipsic – UMCG, Groningen
Theater
10.30 – 11.00 uur  KoffiepauzeDe Loods
PanelledenJeanette Hoegee-Van der Meijden – Martin Cremers
Sessie 2  |  The future is near!
11.00 – 11.25 uurRobocath
Dr. P.C. Smits – Maasstad Ziekenhuis, Rotterdam
Theater
11.25 – 11.50 uurDe ontwikkeling van het kunsthart
Drs. A. Vis – AMC, Amsterdam
Theater
11.50 – 12.15 uurNon-invasieve beademing tijdens complexe PCI’s bij patiënten met manifest hartfalen
M. Wouters & A. Stobbelaar – CWZ Ziekenhuis – Nijmegen
Theater
12.15 – 13.30 uur  LunchpauzeDe Loods

Donderdagmiddag – Parallelsessies

Je geeft tijdens de online inschrijving je voorkeur door voor parallelsessie 3A of 3B.

Parallelsessie 3A  |  Interventie

(Intra-)Cardiale beeldvorming t.b.v. screening, risicostratificatie en behandeling van coronairlijden

PanelledenJiska Hendriks – Marjo de Ronde
TijdPresentatieLocatie
13.30 – 13.55 uurMRI en CT
Dr. T. Germans – NWZ, Alkmaar
Theater
13.55 – 14.20 uurInvasieve beeldvorming: “Wat zien ik?”
K. Witberg – Erasmus MC, Rotterdam
Theater
14.20 – 14.45 uurPPG-index: Selecting the optimal patient for PCI
Dr. J. Sonck – Cardiovasculair Center Aalst, België
Theater
14.45 – 15.10 uurCTO: Zweven in de (subintimale) ruimte
T. Berkhout – NWZ, Alkmaar
Theater
15.10 – 15.35 uurImpella op het Cathlab, in’s & out’s, do’s & dont’s
S. van Gorsel – Erasmus MC, Rotterdam
Theater
15.35 – 16.00 uur  KoffiepauzeDe Loods

Parallelsessie 3B  | Electrofysiologie

PanelledenHans Maas – Luuk Debie
TijdPresentatieLocatie
13.30 – 14.00 uurProblematic AV-Node
Dr. D. Theuns – Erasmus MC, Rotterdam
Salvador
14.00 – 14.30 uurWat zijn de opties bij boezem fibrilleren en reeds geïsoleerde longvenen?
Dr. W.T.J. Aanhaanen – OLVG, Amsterdam
Salvador
14.30 – 15.00 uurWorden de richtlijnen van de NVVC mbt devices nageleefd?
T. van Houtum – Catharina Ziekenhuis, Eindhoven
Salvador
15.00 – 15.30 uurLV-septum pacing in het MUMC+
D. Leenders – Maastricht UMC, Maastricht
Salvador
15.30 – 16.00 uur  KoffiepauzeDe Loods

Donderdagmiddag – Plenaire afsluiting

PanelledenTonny Van Hecke – Jos Buter
TijdPresentatieLocatie
Sessie 4  |  Worst case scenario’s
16.05 – 16.30 uurWorst case scenario 1 uit België
R. Devolder – AZ Sint Jan, Brugge België
Theater
16.30 – 16.55 uurWorst case scenario 2 uit Radboud UMC Nijmegen
M. Martens – Radboud UMC, Nijmegen
Theater
16.55 – 17.20 uurWorst case scenario 3
Spreker volgt
Theater
17.20 – 17.30 uurUitreiking challenging prijs voor de beste worst case presentatieTheater
17.30 – 17.40 uurUitreiking Cathlab AwardTheater
17.40 – 17.45 uurAfsluitingTheater
17.45 – 19.00 uur  Afsluitende borrel / aperitiefDe Loods
19.00 – 00.00 uur  Netwerkmeeting met diner’t Plein